Laser

Laserowe usuwanie wad wzroku

Zapraszamy do nowoczesnego centrum Laser Lens w Gnieźnie (w Wielkopolsce), które specjalizuje się w operacjach z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu laserowego.

Na czym polega laserowa korekcja wzroku?

To najnowocześniejsza metoda korekcji wad widzenia, która stosowana jest w przypadkach krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu oraz złożonych wad wzroku, między innymi spowodowanych wiekiem.

Podczas zabiegu laserowego usuwania wady wzroku odpowiednio modeluje się krzywiznę rogówki, dzięki czemu zmieniamy moc optyczną układu wzrokowego.

Zabieg jest bezpieczny dla oka i bezbolesny, wykonywany w trybie ambulatoryjnym. Według wszystkich statystyk jest on najskuteczniejszą metodą korekcji wzroku. Efekty zabiegu utrzymują się do końca życia.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu usuwania wady wzroku?

Przede wszystkim wtedy, gdy chcesz raz na zawsze uwolnić się od konieczności noszenia okularów lub szkieł kontaktowych. Może to być spowodowane charakterem Twojej pracy, ale może zwyczajnie uważasz to za niekomfortowe? Bardzo często korekcja wzroku jest w stanie również zwiększyć poczucie atrakcyjności i pewności siebie. W każdej sytuacji możemy przedstawić Ci indywidualną propozycję zabiegu laserowego usuwania wady wzroku.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Prawie wszystkie wady wzroku mogą być skorygowane metodą laserową. Istnieje jednak ograniczenie wiekowe – zabieg wykonywany jest po skończeniu 21. roku życia, ponieważ dopiero wtedy organ wzroku jest już w pełni ukształtowany.

Dodatkowe przeciwwskazanie do wykonania zabiegu laserowego usuwania wady wzroku to choroby oczu, na przykład jaskra, choroby siatkówki lub inne. Przed wykonaniem zabiegu bezwzględnie konieczne jest badanie kwalifikacyjne do zabiegu.

Laser Lens – laserowe usuwanie wad wzroku w Wielkopolsce

Jeśli myślisz o wykonaniu zabiegu laserowej korekcji wzroku, zapraszamy do kontaktu z naszym wielkopolskim centrum okulistycznym Laser Lens w Gnieźnie. Lekarze wykonujący zabiegi – dr Julita Karoń oraz dr Ryszard Szymaniak – to specjaliści w zakresie leczenia laserowego.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!