Specjaliści

Specjaliści Laser Lens

Julita Karoń laser lens gniezno
Dr Julita Karoń – specjalista okulistyki II stopnia

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Dyplom specjalisty II stopnia w dziedzinie okulistyki uzyskała w 1994 roku, podczas 12-letniej pracy na oddziale okulistycznym Szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu, pod kierownictwem dr. Józefa Szczypińskiego.

Obecnie prowadzi oddział okulistyczny i poradnię Laser Lens w Gnieźnie, a także poradnię okulistyczną w Buku, ul. Przykop 10. Uczestniczy w wielu zjazdach i konferencjach naukowych oraz każdego roku odbywa szkolenia we Francji w zakresie chirurgii refrakcyjnej. Wykonała setki operacji i zabiegów okulistycznych. Specjalizuje się w operacjach zaćmy i w laserowej chirurgii refrakcyjnej wad wzroku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy ESCRS.

Ryszard Szymaniak laser lens gniezno
Dr Ryszard Szymaniak – specjalista okulistyki II stopnia

Dyplom specjalisty II stopnia w dziedzinie okulistyki uzyskał w 1987 roku, a od 1989 roku pracuje na oddziale okulistycznym w Szpitalu im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Jego niezwykły talent do zabiegów mikrochirurgicznych pozwolił mu na wdrożenie w 2000 roku najnowocześniejszej metody operacji zaćmy do powszechnego zastosowania na oddziale miejskiego szpitala, jak również wyszkolenie wielu młodszych lekarzy w mikrochirurgii okulistycznej.

Specjalizuje się operacjach zaćmy, odcinka tylnego oka oraz laserowej chirurgii refrakcyjnej wad wzroku. Jego ogromne doświadczenie kliniczne to setki uratowanych oczu i wdzięcznych pacjentów.

Od 2004 roku prowadzi również z dr Julitą Karoń oddział okulistyczny i poradnię Laser Lens w Gnieźnie, a także prywatny gabinet w Obornikach, przy ul. Czarnkowskiej 7.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy ESCRS.

Zapraszamy do telefonicznego umawiania wizyt.